Pierre Cardin®️ Kadın İç Giyim Resmi Satış Sitesi

Göğüsleri Büyük Gösterme Yöntemleri

Göğüsleri Büyük Gösterme Yöntemleri
Göğüsleri Büyük Gösterme Yöntemleri
 
 
Kıyafet hilelerinden yararlanın.
 
Yatay çizgili kıyafetler sizi kilolu göstermekle beraber göğüslerinizi de daha büyük gösterecektir.
 
Beyaz ve beyaz renge yakın tonlar göğüslerinizi daha büyük gösterirken siyah ve yakın renkler daha ince gösterecektir.
 
Eğer boyun ve göğüs bölgesi detaylı ve karışık kıyafetler seçerseniz (pul, boncuk, taş, fırfır malzemeli) göğüs bölgeniz daha büyük görünecektir.
 
 
Göğüs Kaslarınızı Çalıştırın
 
Göğüs kaslarınızı çalıştıracak egzersizler yaparak göğüslerinizin daha dik görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu çalışma için en iyi öneri şınavdır.
 
 
Kandırmaca Makyajı
 
Bronz pudra ile göğüs ortası çizginizi belirgin hale getirerek daha büyük göğüslere sahip görünebilirsiniz. Göğüs arası çizgisine ve göğüslerin üst bölümlerine yarım ay şekillerinde uygulayacağınız bronz pudra göğüslerinizi belirginleştirecektir. kalan bölgelere aydınlık bir pudra uygulayarak doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Özel günler için ideal bir yöntemdir.
 
 
Doğru duruş çalışmaları yapın.
 
Göğüslerinizin küçük görünmesinin ya da yeterince büyük görünmemesinin sebeplerinden biri de duruş bozukluğunuz olabilir. Doğru duruş pozisyonlarını uygularsanız göğüsleriniz daha büyük ve dik görünecektir.
 
 
Push up sütyen kullanın.
 
Küçük göğüsler için sıkça ve en yaygın kullanılan ürünlerden birisi push up sütyenlerdir. Push up sütyenler göğüslerinizi 1 ile 2 bedene kadar daha büyük gösterebilmektedir. Göğüslerinizi içindeki süngeriyle daha dolgun ve büyük gösteren sütyenler küçük göğüslü kadınların derdine derman oluyor.
 
 

Yorum Yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Aramak istediğiniz ürünü yazınız

Sepetin