Pierre Cardin®️ Kadın İç Giyim Resmi Satış Sitesi

Viuma Digital Pazarlama ve Dış ticaret LTD ŞTİ 2020 yılında 16 ülkenin Pierre Cardin markası bayan çamaşır ve pijama üretici ve dağıtıcı lisans firması olarak kuruldu.

Şirket bünyesinde toplam çalışan 400 üzerindeki personelin, 50 üzerinde personeli İstanbul merkezde ve 200 üzerinde personeli İskenderiye - Mısır fabrikasında görevlerini sürdürmektedirler. Bünyesindeki üretim haricinde fason üretimlerinde de toplamda 150 personel istihdam etmektedir.

Lisans sahibi olduğu ürünleri firma bünyesinde tasarlamakta, kalıplamakta, kesmekte, dikmekte ve paketlemektedir. 

 

PIERRE CARDIN

 1950 yılında Fransa’da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda markalarından biri olmuştur. Bugün hala gardıroplarda yerini koruyan tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir.

 1993 yılında Aydınlı Grup’la imzalanan iş birliği sözleşmesi ile Türkiye’ye gelen Pierre Cardin’in üretim ve pazarlama faaliyetleri de Türkiye merkezli olarak yürütülmeye başlanmıştır. Bugün 140 ülkede sahibi olduğu 900 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından biridir. Dünyada 15, Türkiye’de ise 92 mağazası ile erkek ve seçili mağazalarda da kadın hazır giyim koleksiyonlarını tüketicilerine ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra yapılan uluslararası iş birlikleri ile halıdan gelinliğe, ev tekstilinden mobilyaya kadar 60’a yakın ürün grubunda Aydınlı Grup tarafından temsil edilmektedir.

Pierre Cardin bugün hayatın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, kendinden emin ve stil sahibi kadın ve erkekler için fonksiyonellik sunan koleksiyonlar hazırlamaktadır. Marka, kaliteyi ve konforu birleştirdiği tasarımlardaki gücü ve ustalığıyla, yaşamın her anına stiliyle imzasını atarak moda konusunda yol göstericidir.

Modasima Tekstil, 01/01/2013 tarihinde, Aydınlı Grup Pierre Cardin markasıyla yaptığı lisans anlaşmasıyla kadın, kız çocuk iç giyim, sütyen, külot, büstiyer, korse, atlet  ürün gruplarını bünyesine katarak Türkiye Cumhuriyeti, İran, Irak ve Suriye ülkelerinde lisans hakkına sahip olmuştur.

 Pierre Cardin resmi web sitesi : www.pierrecardin.com.tr

Aramak istediğiniz ürünü yazınız

Sepetin